SAMSUNG 27 LS27FG900XUXEN 3D UHD IPS 16:9 1ms gamer monitor
  • Gyártói cikkszám: LS27FG900XUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806097170631
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Igen
Specifikáció
3D monitorIgen
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás26.1 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 5 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)54.1 cm
Mélység (talppal)20.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61.4 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)7.5 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
JBL Junior 320 Headset Purple
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz
  • Hangrendszer: 2.0
Kedvencekhez
Monitor
AOC 27" 27G42E IPS LED