Samsung 27" LS27HG612SUXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS27HG612SUXEN
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 27 "
  • Képminőség: QHD
16:9, 2560x1440, 27", QHD, OLED, 240Hz, 0,03ms, 1M:1, 200cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot
Felbontás2560x1440
Kijelző méret27 "
KépminőségQHD
Kijelző típusOLED
Képfrissítés240 Hz
Válaszidő0,03 ms
Kontrasztarány1M:1
Fényerő200 cd/m2
ÍveltIgen
VGA csatlakozóNem
Display PortIgen
Mini DisplayPortNem
HDMI csatlakozó1 db
HangszóróNem
WifiNem
LANNem
BluetoothNem
TV-tunerNem
LFDNem
webOSNem
FreeSyncIgen
G-SyncIgen
ÉrintőképernyőNem
SzínBlack
Állítható magasságIgen
ForgathatóIgen
WebkameraNem
KártyaolvasóNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
TnB Shine Bluetooth Headset Black
  • Bluetooth: Igen
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 24Hz-24kHz
  • Hangrendszer: 2.0
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Maxell Plugz Earphones White
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz