Samsung 27" Odessy G8 LS27FG810SUXEN OLED
  • Gyártói cikkszám: LS27FG810SUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095977287
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 3840x2160, 27", 4K, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,03ms, 1M:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás45 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Hordozható monitorNem
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia240 Hz
Képátló27 inch