Samsung 27" Odyssey G6 LS27FG606EUXEN IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LS27FG606EUXEN
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    DisplayPort
16:9, 2560x1440, 27", QHD, LED, IPS, 350Hz, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB2.0, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
Betekintési szög178 °
CsatlakozókDisplayPort
Felbontás2560 x 1440
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia350 Hz
Képátló27 inch
Statikus kontraszt1000:1
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Asus 49" XG49VQ LED Curved
  • Kijelző méret: 49 "
  • Felbontás: 3840x1080
  • Kontrasztarány: 3000:1
  • Fényerő: 450 cd/m2
Kedvencekhez
Monitor
Dell 24" P2426 IPS LED
  • Képarány: 16:10
  • Kijelző méret: 24 "