Samsung 27" LS27AG502NUXEN IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LS27AG502NUXEN
  • 24 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 27", WQHD, LED, IPS, 165Hz, 1ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás30 W
Fényerő350 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló27 inch