Samsung 27" LS27C364EAUXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS27C364EAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094769395
  • 12 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (4-5 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 75Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, Ívelt, VGA, 1xHDMI, FreeSync, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás20 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
Görbület1800R
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia75 Hz
Képátló27 inch