Samsung 27" LS27DG600SUXEN OLED
  • Gyártói cikkszám: LS27DG600SUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095503158
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 27", QHD, OLED, 360Hz, 0,03ms, 1M:1, 200cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB2.0, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás31 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Hordozható monitorNem
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia360 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)55.4 cm
Mélység (talppal)26.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Statikus kontraszt1000000:1
Szélesség (talppal)61.1 cm
TípusOLED monitor
Tömeg (talppal)6.9 kg
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Eizo 27" EV2795-WT IPS LED
  • Kijelző méret: 27 "