Samsung 27" LS27DM500EUXDU LED
  • Gyártói cikkszám: LS27DM500EUXDU
  • EAN / vonalkód: 8806095547657
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, TV, webOS, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
USB
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)F
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás23 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 5 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)45.5 cm
Mélység (talppal)19.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)61.5 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)4.5 kg
Válaszidő4 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Asus 27" XG27AQDMG IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 27 "
  • Képminőség: QHD
Kedvencekhez
Billentyűzet
Leitz Ergo Cosy Wirst Rest Light Grey
  • Billenytűzet kiegészítők: Csuklótámasz
  • Bluetooth: Nem
  • Lightning csatlakozó: Nem
  • Mechanikus switch: Nem
Monitor
Msi 26,5" MPG 272URX QD-OLED
  • Kijelző méret: 26,5 "
  • Képminőség: 4K
Dell 27" AW2725DF OLED
  • Kijelző méret: 27 "