Samsung 32" LS32D396GAUXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS32D396GAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095846842
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (8-10 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 32 "
  • Képminőség: Full HD
16:9, 1920x1080, 32", Full HD, LED, VA, 100Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, Ívelt, VGA, 1xHDMI, Black
Felbontás1920x1080
Kijelző méret32 "
KépminőségFull HD
Kijelző típusLED
Panel típusVA
Képfrissítés100 Hz
Válaszidő4 ms
Kontrasztarány3000:1
Fényerő250 cd/m2
ÍveltIgen
VGA csatlakozóIgen
Display PortNem
Mini DisplayPortNem
HDMI csatlakozó1 db
HangszóróNem
WifiNem
LANNem
BluetoothNem
TV-tunerNem
LFDNem
webOSNem
FreeSyncNem
G-SyncNem
ÉrintőképernyőNem
SzínBlack
Állítható magasságNem
ForgathatóNem
WebkameraNem
KártyaolvasóNem
Ajánlott termékek
Billentyűzet
Logitech Logi Bolt USB-C Receiver
  • Típus: Billentyűzet kiegészítő
  • PS/2 csatlakozó: Nem
  • USB csatlakozó: Nem
  • Lightning csatlakozó: Nem
Kedvencekhez
Monitor
AOC 31,5" CQ32G4VE LED
  • Kijelző méret: 31,5 "