Samsung 32" LS32D600UAUXEN IPS LED
  • Gyártói cikkszám: LS32D600UAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095524689
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 2560x1440, 32", QHD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)E
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás26 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló32 inch
Magasság (talppal)58.5 cm
Mélység (talppal)22 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaIPS
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)71.3 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)7.2 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Trust UR Nano Headset Red
  • Típus: Headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm