Samsung 32" LS32FG510EUXEN LED
  • Gyártói cikkszám: LS32FG510EUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806097369509
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 2560x1440, 32", QHD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 3000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, 3xUSB2.0, 1xUSB-C, Wifi, Bluetooth, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás31 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló32 inch
Magasság (talppal)59.7 cm
Mélység (talppal)24.8 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)71.9 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.8 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Dahua 31,5" LM32-C301B IPS LED
  • Állítható magasság: Nem
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Apple EarPods Headset White
  • Típus: Mobil headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm