Samsung 32" LS32FM700UUXEN LED
  • Gyártói cikkszám: LS32FM700UUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806097286943
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (8-10 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 3840x2160
  • Kijelző méret: 32 "
  • Képminőség: 4K
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, VA, 60Hz, 5ms, 3000:1, 300cd/m2, 2xHDMI, 3xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, Wifi, LAN, Bluetooth, Black, Állítható magasság, Pivot
Felbontás3840x2160
Kijelző méret32 "
Képminőség4K
Kijelző típusLED
Panel típusVA
Képfrissítés60 Hz
Válaszidő5 ms
Kontrasztarány3000:1
Fényerő300 cd/m2
ÍveltNem
VGA csatlakozóNem
Display PortNem
Mini DisplayPortNem
HDMI csatlakozó2 db
USB2.03 db
USB Type-C1 db
HangszóróIgen
WifiIgen
LANIgen
BluetoothIgen
TV-tunerNem
LFDNem
webOSNem
FreeSyncNem
G-SyncNem
ÉrintőképernyőNem
SzínBlack
Állítható magasságIgen
ForgathatóIgen
WebkameraNem
KártyaolvasóNem
Ajánlott termékek
Monitor
AG Neovo 31,5" ME-3201 IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
TnB C-Buds Wired Headset Black
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: USB-C
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz