Samsung 32" LS32FM900SUXDU OLED
  • Gyártói cikkszám: LS32FM900SUXDU
  • 36 hónap garancia
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
  • Beépített webkamera: Nincs
16:9, 3840x2160, 32", 4K, OLED, VA, 165Hz, 0,03ms, 1M:1, 250cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, webOS, Grey
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
AMD FreeSync támogatásNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
USB
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Felbontás3840 x 2160
Fényerő250 cd/m2
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló32 inch
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Msi 24,5" G255PF E2 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 1920x1080
  • Kijelző méret: 24,5 "