Samsung 32" LH32QMCEPGCXEN IPS LED Display
  • Gyártói cikkszám: LH32QMCEPGCXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095205007
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    USB
16:9, 1920x1080, 32", Full HD, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1200:1, 400cd/m2, DP, 3xHDMI, 2xUSB2.0, LAN, Bluetooth, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
USB
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás55 W
Fényerő400 cd/m2
Képarány16:9
Képátló32 inch