Samsung 32" LS32BG750NPXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS32BG750NPXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094796568
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, VA, 165Hz, 1ms, 1M:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, FreeSync, Black, Állítható magasság
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt1000000:1
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás33.2 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1000R
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló32 inch
Magasság (talppal)60.6 cm
Mélység (talppal)31.1 cm
Nvidia G-Sync támogatásVan
Panel típusaVA
Statikus kontraszt1000000:1
Szélesség (talppal)71.3 cm
TípusMini LED monitor
Tömeg (talppal)8.6 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Webkamera
Genius qCam 6000 Webkamera Black
  • Csatolófelület: USB 2.0
  • Fókusz: Rögzített fókusz
  • Fotó felbontás: 2 Mp
  • Mikrofon: Igen
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Esperanza EH162W Headset White
  • Bluetooth: Nem
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20kHz