Samsung 32" LS32BM801UUXEN LED
  • Gyártói cikkszám: LS32BM801UUXEN
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (3-5 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3000:1, 400cd/m2, 1xMicro HDMI, 1xUSB3.0, 2xUSB-C, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, White, Állítható magasság, WEBCAM
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókUSB
USB Type-C
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt1000000:1
DönthetőIgen
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás40 W
Fényerő250 cd/m2
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló32 inch
Magasság (talppal)57.5 cm
Mélység (talppal)20.3 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)71.3 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.7 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Sennheiser MD 46 Microphone Blue
  • Típus: Mikrofon
  • Csatlakozó: XLR
  • Impedancia: 350 Ohm
  • Frekvencia átvitel: 40Hz-18kHz