Samsung 34" LS34C650TAUXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS34C650TAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095207834
  • 36 hónap garancia
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
21:9, 3440x1440, 34", UWQHD, LED, VA, 100Hz, 5ms, 3000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.0, FreeSync, Black, Állítható magasság
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
DisplayPort
USB
USB Type-C
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3440 x 1440
Fogyasztás32 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorNem
Görbület1000R
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 5 W
Képarány21:9
Képfrissítési frekvencia100 Hz
Képátló34 inch
Magasság (talppal)56.2 cm
Mélység (talppal)24.1 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt3000:1
Szélesség (talppal)80.7 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)8.1 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
Lenovo 23,8" P24q-30 IPS LED
  • Képarány: 16:9
  • Felbontás: 2560x1440
  • Kijelző méret: 23,8 "