Samsung 43" LH43QHCEBGCXEN LED Display
  • Gyártói cikkszám: LH43QHCEBGCXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094977967
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    DisplayPort
    USB
    Fejhallgató
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, VA, 60Hz, 8ms, 4000:1, 350cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB2.0, Wifi, LAN, Bluetooth, LFD, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Energiaosztály - SDR (A-G)G
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás110 W
Fényerő700 cd/m2
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia48 Hz
Képátló43 inch
Magasság55.7 cm
Mélység2.8 cm
Panel típusaVA
Statikus kontraszt4000:1
Szélesség96.9 cm
TípusLED monitor
Tömeg9.3 kg
Válaszidő8 ms
ÉrintőképernyőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Benq 27" PD2730S IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
Kedvencekhez
Monitor
Benq 27" EX271 IPS LED
  • Állítható magasság: Nem
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
HP 39,7" 740pm IPS LED Curved
  • Képarány: 21:9
  • Felbontás: 5120x2160
  • Kijelző méret: 39,7 "