Samsung 49" LS49DG910SUXEN OLED
  • Gyártói cikkszám: LS49DG910SUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095810669
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
32:9, 5120x1440, 49", DQHD, OLED, 144Hz, 0,03ms, 1M:1, 250cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, 1xMicro HDMI, 2xUSB-C, FreeSync, White, Állítható magasság
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB Type-C
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)G
Felbontás5120 x 1440
Fogyasztás49 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1800R
HangszóróNincs
Képarány32:9
Képfrissítési frekvencia144 Hz
Képátló49 inch
Magasság (talppal)36.5 cm
Mélység (talppal)18 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Statikus kontraszt1000000:1
Szélesség (talppal)119.4 cm
TípusOLED monitor
Tömeg (talppal)12.6 kg
Válaszidő0.03 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Monitor
LG 31,5" 32UN880K-B IPS LED
  • Állítható magasság: Igen
  • Bluetooth: Nem
  • Display Port: Igen
  • Érintőképernyő: Nem
Kedvencekhez
Mikrofon/Fülhallgató
Sony MDR-EX15LPPI Earphones Pink
  • Típus: Fülhallgató
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm