Samsung 55" Odyssey Ark LS55CG970NUXDU LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS55CG970NUXDU
  • EAN / vonalkód: 8806094993707
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
16:9, 3840x2160, 55", 4K, LED, VA, 165Hz, 1ms, 1M:1, 600cd/m2, Ívelt, DP, 3xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, LAN, Bluetooth, webOS, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás84 W
Fényerő600 cd/m2
Gaming monitorIgen
Görbület1000R
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló55 inch
Magasság (talppal)110.2 cm
Mélység (talppal)37.9 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt1000000:1
Szélesség (talppal)117.4 cm
TípusMini LED monitor
Tömeg (talppal)41.5 kg
Válaszidő1 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőIgen
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
JBL Tune 530 Headset Beige
  • Típus: Headset
  • Hangrendszer: 2.0
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Impedancia: 30 Ohm