Samsung LS27C902PAUXDU 27\" ViewFinity S9 S90PC monitor 5K Thunderbolt
  • Gyártói cikkszám: LS27C902PAUXDU
  • EAN / vonalkód: 8806095006413
  • 36 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
Samsung LS27C902PAUXDU 27" ViewFinity S9 S90PC monitor 16:9 5ms 5K Thunderbolt
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített webkameraVan
CsatlakozókDisplayPort
Thunderbolt 4
USB
USB Type-C
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)Termékinformációs adatlap
Felbontás5120 x 2880
Fogyasztás26 W
Fényerő600 cd/m2
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 5 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló27 inch