Samsung LS27D800EAUXEN 27\" ViewFinity S8 S80D UHD Monitor
  • Gyártói cikkszám: LS27D800EAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095541853
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásVan
Betekintési szög178 °
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DönthetőIgen
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás25 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló27 inch
Magasság (talppal)55.6 cm
Mélység (talppal)22 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)61.2 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)6.1 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságIgen
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Mikrofon/Fülhallgató
Snopy SN-101 Bonny Headset Black
  • Csatlakozó: 3.5mm
  • Frekvencia átvitel: 20Hz-20k Hz
  • Hangrendszer: 2.0
  • Impedancia: 32 Ohm