Samsung LS27DG602SUXEN 27\" Odyssey OLED G6 G60SD QHD 360 Hz
  • Gyártói cikkszám: LS27DG602SUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095503165
  • 36 hónap garancia
Népszerű
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Van
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DönthetőIgen
Energiaosztály - SDR (A-G)G
Felbontás2560 x 1440
Fogyasztás31 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia360 Hz
Képátló27 inch