Samsung LS32D700EAUXEN 32\" ViewFinity S7 S70D UHD Monitor
  • Gyártói cikkszám: LS32D700EAUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806095541969
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
  • Betekintési szög: 178 °
Samsung LS32D700EAUXEN 32" ViewFinity S7 S70D UHD Monitor .5ms,4K
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás31 W
Fényerő350 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló32 inch
Magasság (talppal)50.1 cm
Mélység (talppal)18 cm
Nvidia G-Sync támogatásNincs
Panel típusaVA
Statikus kontraszt1000:1
Szélesség (talppal)71.3 cm
TípusLED monitor
Tömeg (talppal)5.9 kg
Válaszidő5 ms
Állítható magasságNem
ÉrintőképernyőNem
Ívelt kijelzőNem
Ajánlott termékek
Monitor
Gigabyte 27" M27UP IPS LED