Sony 55" FW-55BZ30L IPS LED Display
  • Gyártói cikkszám: FW-55BZ30L
  • EAN / vonalkód: 4548736150065
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    USB
    Kompozit
    Fejhallgató
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1200:1, 440cd/m2, 4xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, LAN, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
USB
Kompozit
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt300000:1
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás202 W
Fényerő440 cd/m2
HangszóróVan
Hangszóró teljesítménye2 x 10 W
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló55 inch