Thermaltake Toughpower GX3 850W PS-TPD-0850NNFAGE-3 12cm tápegység
  • Gyártói cikkszám: PS-TPD-0850NNFAGE-3
  • EAN / vonalkód: 4711475640689
  • 84 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (5-8 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 110V kapcsoló: Nincs
  • Hatásfok: 80+ Gold
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
110V kapcsolóNincs
Hatásfok80+ Gold
PFCAktív
Tápegység teljesítménye850 W
Tápegység típusaFix kábelezésű tápegység
TápkapcsolóVan
Ventilátor mérete120 mm
Ajánlott termékek
Ventilátorok, Hűtők, Előlapi panelek
Arctic Freezer 8i
  • AM1: Nem
  • AM3: Nem
  • AM4: Nem
  • AM5: Nem
Kedvencekhez
DeepCool LS520 SE WH CPU Water Cooler
  • Típus: CPU
  • Ventillátor méret: 2x12 cm
  • Fordulatszám: 500-2250 rpm
  • Zajszint: 32,9 dBA
Endorfy Navis F240
  • AM1: Nem
  • AM3: Nem
  • AM4: Igen
  • AM5: Igen
Alaplap
Asus PRIME H610M-K D4 ARGB
  • Bluetooth: Nem
  • Chipset: Intel H610
  • DDR4 memória foglalat: 2 db
  • DisplayPort: Nem
Alaplap
Msi MAG B650 TOMAHAWK WIFI
  • Foglalat: AM5
  • Chipset: AMD B650
  • DDR5 memória foglalat : 4
  • Maximum memória órajel: 4800 MHz