Nyereményjáték

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

  • Gyártói cikkszám: MC111CS
  • 36 hónap garancia
népszerű
9 850 Ft
Kedvencekhez
Készlet
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
    Terméktulajdonságok:Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
    átlagos értékelés
    0
    0 értékelés alapján
    Legyél Te az első, aki értékelést ír!

    Ajánlott termékek

      A termék értékeléséhez kérjük, jelentkezzen be!