ViewSonic Gamer Monitor 24" - VX24G1-HD (IPS, 16:9, 1920x1080, 180Hz, 1ms, 300cd/m2, 2xHDMI, DP, VESA)
  • Gyártói cikkszám: VX24G1-HD
  • EAN / vonalkód: 0766907032635
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt50000000:1
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás23 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia180 Hz
Képátló23.8 inch