Karrier

SZERVIZES/ÁRUSZÁLLÍTÓ pozíció

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedésünk keresi új munkatársát SZERVIZES/ÁRUSZÁLLÍTÓ pozícióba.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:
- Asztali számítógépek, és laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
- Asztali számítógépek, és laptopok szoftveres és hardveres javítása
- Ügyfelek személyes kiszolgálása
- Partnerekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
- Számítástechnikai eszközök beszerzése és kiszállítása

AMI SZÁMUNKRA FONTOS:
- B kategóriás jogosítvány
- Vezetési tapasztalat
- Magas szintű hardveres és szoftveres ismeretek
- Türelmes és segítőkész hozzáállás
- Precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
- Alapszintű angol nyelvtudás

AMIT MI NYÚJTANI TUDUNK:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kényelmes, kulturált, barátságos munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és
nettó fizetési igényedet az info@landcomputer.hu email címre „SZERVIZES/ÁRUSZÁLLÍTÓ” tárggyal.

ÉRTÉKESÍTŐ pozíció

Dinamikusan fejlődő hazai számítástechnikai kis- és nagykereskedésünk keresi új munkatársát ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

- Számítástechnikai termékek értékesítése
- Mobiltelefon, kiegészítők értékesítése
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Adminisztrációs feladatok

- Számítástechnika és mobiltelefonok területén szerzett szakmai tapasztalat
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Fejlett kommunikációs képesség
- Angol nyelvtudás

nettó fizetési igényedet az info@landcomputer.hu email címre „ÉRTÉKESÍTŐ” tárggyal.