AOC 27" 27G2ZN3/BK LED
  • Gyártói cikkszám: 27G2ZN3/BK
  • EAN / vonalkód: 4038986182270
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, VA, 280Hz, 1ms, 4000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, Black, Állítható magasság, Pivot
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Dinamikus kontraszt80000000:1
DönthetőIgen
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás27 W
Fényerő300 cd/m2
Gaming monitorIgen
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia280 Hz
Képátló27 inch