Samsung 32" LS32FM801UUXDU LED
  • Gyártói cikkszám: LS32FM801UUXDU
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (2-3 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, IPS, 60Hz, 4ms, 3000:1, 400cd/m2, 1xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, webOS, White
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás31.4 W
Fényerő400 cd/m2
HangszóróVan
Képarány16:9
Képátló32 inch