Samsung 37" LS37FG750EUXEN LED Curved
  • Gyártói cikkszám: LS37FG750EUXEN
  • EAN / vonalkód: 8806097438496
  • 36 hónap garancia
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • AMD FreeSync támogatás: Van
  • Betekintési szög: 178 °
16:9, 3840x2160, 37", 4K, LED, VA, 165Hz, 1ms, 3000:1, 350cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
AMD FreeSync támogatásVan
DVB-T tunerNincs
Felbontás3840 x 2160
Fényerő350 cd/m2
HangszóróNincs
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia165 Hz
Képátló37 inch