Samsung 65" LH65QMCEBGCXEN LED Display
  • Gyártói cikkszám: LH65QMCEBGCXEN
  • EAN / vonalkód: 8806094973945
  • 36 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • Betekintési szög: 178 °
  • Csatlakozók:
    HDMI
    DisplayPort
    USB
    Fejhallgató
16:9, 3840x2160, 65", 4K, LED, VA, 75Hz, 8ms, 4000:1, 500cd/m2, DP, 3xHDMI, Wifi, LAN, Bluetooth, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
Betekintési szög178 °
CsatlakozókHDMI
DisplayPort
USB
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
Energiaosztály - SDR (A-G)G
Felbontás3840 x 2160
Fogyasztás187 W
Fényerő500 cd/m2
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia48 Hz
Képátló65 inch