Dahua 22" LM22-H200
  • Gyártói cikkszám: LM22-H200
  • 24 hónap garancia
Kedvencekhez
Rendelésre
Külső beszállítónál készleten (1-2 munkanap)
Érdeklődj telefonon vagy e-mailben!
  • 3D monitor: Nem
  • AMD FreeSync támogatás: Nincs
16:9, 1920x1080, 21,5", Full HD, LED, TN, 100Hz, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, VGA, 1xHDMI, Hangszóró, Black
A fent látható képek illusztrációk, a termék a valóságban eltérő lehet.
Specifikáció
3D monitorNem
AMD FreeSync támogatásNincs
Betekintési szög178 °
Beépített mikrofonNincs
Beépített webkameraNincs
CsatlakozókVGA (D-sub)
HDMI
Fejhallgató
DVB-C tunerNincs
DVB-T tunerNincs
DönthetőNem
Felbontás1920 x 1080
Fogyasztás24 W
Fényerő250 cd/m2
Gaming monitorNem
HangszóróVan
Képarány16:9
Képfrissítési frekvencia60 Hz
Képátló21.5 inch